Mary’s meals děkuje všem dárcům

Jménem humanitární organizace Mary’s Meals (MM) bychom chtěly poděkovat všem, kteří se minulou neděli rozhodli přispět do sbírky na pomoc dětem v nejchudších zemích světa.

Váš příspěvek pro ně znamená každodenní jistotu jednoduchého jídla a možnost chodit do školy. Děti se tak mohou učit nové věci, a tím zvyšují naději na lepší život pro sebe i pro svou zemi. Během nedělního stánku v našem kostele jsme pro MM vybrali celkem 8250 Kč. Pán Bůh zaplať!

Propagační stánek byl součástí výzvy „Hrnečku vař!“ kterou MM uspořádalo u příležitosti „Dne kaše“, připomínaného každoročně 10. října. Jednorázový příspěvek je jednou z možností podpory činnosti Mary’s Meals – o mnoha dalších se dočtete na webu marysmeals.cz.

Patří mezi ně také modlitba a výroba drobných dárků na propagační stánky MM: korálky, kamínky, hliněná srdíčka a další. Pokud byste společně s námi chtěli Mary’s Meals podpořit společnou modlitbou, navlékáním korálků či vyráběním dalších drobností, budeme moc rádi. Plánujeme setkání s modlitbou a vyráběním.

Zájemci o zapojení mohou kontaktovat Evu Merenusovou, tel. 776 882 367.

Jana Dominika Pláteníková a Eva Merenusová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..