Kontakt

Napište nám

  5 komentářů u „Kontakt“

  1. Momentálně jsem nezaměstnaná, a poslední dobou se ráno učastním online mši Frýdek. Dnes asi nebyla tak jsem byla u Vás na mši. Jsem vděčná, že to tak funguje, protože se cítím hodně opuštěná, manžel po svatbě 3 měsíce se mnou chodil na mše, a prozatím se nestal zázrak. No prostě jsem ráda, že jsem se mohla s Vámi modlit. Prosím o motlitbu za mě – Maria Slámová – nalezení práce pro mě. Propustili mě ted V 60 letech,.
   Máte hezkou internetovou stránku, myslím, že u Vás farnost
   funguje skvělé, podle těch fotek. Jsem z VRATIMOVA, no není to tady takové radostné, ale doufám, že snad přijdou i mladí. Můj syn následuje v nevíře prozatím tatínka, hodně se za něho modlím. Źije v Praze, kde propadl práci v KPMG a asi penězům a sobě aby byl spokojený se zážitky, vůbec nepřemyšlí o rodině. No prý je to jeho život, má pravdu, není to podle mě, ale věřím, že neodpadl od víry. Do 20 let byl v pohodě, a pak změna, ale nevěřím že je tomu konec.
   Omlouvám se, moc mluvím, jinak se pomodlím za vaši farnost. Krásný požehnaný den. Maruška

  2. Dobré poledne. Prostě mě to nedá napsat pár řádečků.
   Vzhledem ke zdravotnímu stavu a nemožnosti jít na mši svatou jsem si na „mseonline“ zcela náhodně zvolil tu vaši. Už dlouho jsem nezažil a neprožil takovou mši. Od srdce děkuji panu faráři a kameramanům. Díky také za skvělé a aktuální webové stránky, které ne a ne opustit. Ať vám Bůh žehná i v dalších letech.

  3. Opět zdravím. Tentokráte mám dotaz. Nepřidávali jste prosím před nedávnem další kamery? Alespoň mě se to tak jeví. Detailnější záběry na oltář, ambón. Prostě to nemá chybu. Celkově se to vůbec nedá srovnat s vyhlášenými místy jako je Sv. Hostýn, Frýdek apod. Nenapadá mě, kde by přenosy měly takovou úroveň. K tomu samozřejmě patří i skvělí kněží. Díky.
   Ještě drobná poznámka – na https://www.mseonline.cz/ není odkaz na úterní mše. Je to v pořádku nebo nedopatření?

   1. Dobrý den, předem se omlouvám, že reaguji až dnes. Z neznámých důvodů byl Váš příspěvek zařazen do spamu. Děkujeme za hodnocení přenosů, máme tři kamery pevné a jednu kameru přenosnou a ta je zaměřena na ambon a může se přesouvat na detail obětního stolu. Pokud jde o zveřejnění na mseonline.cz, nevím proč z tama vypadla úterní měe sv. Napišu jim aby ji tam znovu zveejnili. Děkuji za upozornění.

    J.Pláteník

  Komentáře nejsou povoleny.

  informace o dění ve farnosti, zprávy, pořad bohoslužeb