Kontakt

[bestwebsoft_contact_form]

3 komentáře u „Kontakt“

  1. Momentálně jsem nezaměstnaná, a poslední dobou se ráno učastním online mši Frýdek. Dnes asi nebyla tak jsem byla u Vás na mši. Jsem vděčná, že to tak funguje, protože se cítím hodně opuštěná, manžel po svatbě 3 měsíce se mnou chodil na mše, a prozatím se nestal zázrak. No prostě jsem ráda, že jsem se mohla s Vámi modlit. Prosím o motlitbu za mě – Maria Slámová – nalezení práce pro mě. Propustili mě ted V 60 letech,.
    Máte hezkou internetovou stránku, myslím, že u Vás farnost
    funguje skvělé, podle těch fotek. Jsem z VRATIMOVA, no není to tady takové radostné, ale doufám, že snad přijdou i mladí. Můj syn následuje v nevíře prozatím tatínka, hodně se za něho modlím. Źije v Praze, kde propadl práci v KPMG a asi penězům a sobě aby byl spokojený se zážitky, vůbec nepřemyšlí o rodině. No prý je to jeho život, má pravdu, není to podle mě, ale věřím, že neodpadl od víry. Do 20 let byl v pohodě, a pak změna, ale nevěřím že je tomu konec.
    Omlouvám se, moc mluvím, jinak se pomodlím za vaši farnost. Krásný požehnaný den. Maruška

  2. Dobré poledne. Prostě mě to nedá napsat pár řádečků.
    Vzhledem ke zdravotnímu stavu a nemožnosti jít na mši svatou jsem si na „mseonline“ zcela náhodně zvolil tu vaši. Už dlouho jsem nezažil a neprožil takovou mši. Od srdce děkuji panu faráři a kameramanům. Díky také za skvělé a aktuální webové stránky, které ne a ne opustit. Ať vám Bůh žehná i v dalších letech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

informace o dění ve farnosti, zprávy, pořad bohoslužeb