Na začátku měsíce listopadu tradičně vzpomínáme na všechny věrné zemřelé. Památka našich drahých, kteří opustili náš svět, je vedle Vánoc největším společně prožívaným dnem, ve kterém nás spojuje smrt blízkých i vnější projevy účasti: zdobení hrobů, rozsvěcování svící. Speciální skupinu pozůstalých tvoří rodiče, kteří přežili své děti, malé i velké. Chtěli bychom právě na ně vzpomenout při mši svaté v kostele Panny Marie v Kroměříži ve středu 3. 11. v 18 hodin. Společně slavenou bohoslužbou chceme vyjádřit nejen svou soustrast a blízkost všem, kteří zakoušejí smutek a bolest ze ztráty nejdražších, ale také lásku „až za hrob“. Bolest z odloučení nezahojí pouhý čas. Pokoj do srdcí navrací naděje v život, který nekončí.