Adventní aktivita pro děti i dospělé

Milé děti,

opět přišel adventní čas a s ním tradiční aktivita, na kterou se již určitě těšíte. Tentokrát je pro každého z vás připravený v kostele pod nástěnkou jeden milý  sněhulák. Nejdříve si ho podepište a potom na něj můžete každou neděli po mši svaté nalepit jednu ze čtyř barevných vánočních baněk, které jsou rovněž připraveny v druhém košíčku a připevníte ho na nástěnku, kde na vás počká do další neděle.

Ale nebude to jen tak … každý týden vyhlásíme úkol, který byste měli splnit a tak na Štědrý den, než si je budete moci po dětské mši vzít domů, ponesou za vás veselí sněhuláčci do Betléma k jesličkám spoustu baněk s dobrými skutky, ze kterých se bude právě narozený Ježíš radovat nejvíc.

I dospělí se mohou zapojit, najdou v kostele krabici s adventními výzvami na každý den a mohou tak růst v lásce k Bohu, lidem i k sobě.

Úkoly na jednotlivé adventní neděle budou postupně zveřejňovány ve farním týdeníku FIAT a na webu farnosti:

Tamara Suchánková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..