Vítejte na našem webu

Bohoslužby v naší farnosti

V kostele Panny Marie v Kroměříži:

Na základě jednání pastorační rady farnosti dochází ke změně bohoslužeb od 1. 7. 2021 takto:

pondělí  18:00 hod.
úterý 
8:00 hod. (ve školním roce 7:45 h.)
středa  8:00 hod.
čtvrtek
8:00 hod.
pátek
  18:00 hod.
sobota
  8:00 hod. a 18:00 hod.
neděle 8:00 hod.
9:15 hod. a 10:30 hod.

Přenášeny budou všechny ranní mše sv. a v neděli i v 10:30 hod. Připojit se můžete odkazu níže:

Příležitost ke sv. zpovědi je

– vždy půl hodiny před každou mší svatou (mimo sobotu a neděli)

Filiální kostel sv. Floriána ve  Skašticích

Neděle                       10.30 hod.
1. čtvrtek v měsíci    18.00 hod.

Na pražském Hlavním nádraží před odjezdem do Ostravy sdělil, že jeden z důvodů, proč přijel, jsou výkyvy počasí a ty že jsou důsledek klimatické změny a ta že plyne z lidské činnosti. Načež odjel do Ostravy a tam ho ujistili, že se v Ostravě už brzy nebude těžit uhlí, budou se tam těžit data. To mě utvrdil v obavě, že jsme v rukou naprostých šílenců.….čti dále

„V první řadě je třeba jít k volbám. Křesťan by neměl volit jen podle osobních preferencí, ale měl by mít vždy na zřeteli obecné dobro, a tím i křesťanskou lásku k bližnímu. Je třeba dobře rozmýšlet nad prezentovanými volebními programy a prohlášeními, abychom nepodporovali ty, jejichž úmysly jsou v rozporu s katolickým učením, například v oblasti morálky, spravedlnosti či záměry Stvořitele s člověkem. Dále je důležité autenticky žít křesťanský život a poctivě pracovat. V neposlední řadě pak je naší čestnou povinností modlitba za naši zem a všechny, kteří zde žijí.“ čti dále

informace o dění ve farnosti, zprávy, pořad bohoslužeb