Pouť do Zlatých hor

Byl nádherný slunečný den, svátek Jména Panny Marie. Den naplněný bohatým programem. Cestou v autobusu modlitba růžence, po příjezdu krátká prohlídka poutního areálu Maria Hilf. Sváteční mši sv. sloužil rektor kostela P. Mariusz Rafal Jonczyk s poutavou promluvou k svátku jména Panny Marie, potom pohovořil o historii tohoto Mariánského poutního místa. Následovala Křížová cesta s o. Bohumilem v ambitech a polední modlitba Anděl Páně. V restauraci na náměstí ve Zlatých Horách se podával chutný oběd. Odpoledne byla na programu zajímavá a poučná prohlídka Zlatokopeckého skanzenu. Farní pouť do Zlatých Hor byla krásná a vydařená. Velké poděkování patří o. Bohumilovi za duchovní doprovázení a paní Marii Štěpančíkové za pečlivou přípravu a celkovou organizaci farní pouti. DEO GRATIAS !
V.D.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *