Misie

Misie

Rok 2003

Dopis sociálních pracovníků

Moji milí přátelé z farností Panny Marie a sv. Mořice,

pozdravy všem SMSSS, Shimoga.

Všechno, co jsem už ukázal předem, vede k tomu, jak nejlépe pomoci těm slabým, tak jak řekl Ježíš: „Je víc požehnáno, co se dá, než co se obdrží.“

Zdravím Vás v letním čase, který byl dán Ježíšem, a zdravím všechny členy této rodiny, která pomáhá.

Spolu s panem ředitelem a jeho sborem SMSSS Vám všem a Vašim rodinám přejeme, ať Pán Ježíš dá všem hodně milostí. Nechť Boží milost Vám dopřeje uskutečnit Vaše přání v práci, kterou podnikáte.

V únoru jsme prožívali krásné dny s radostí, když Jeho Eminence, Miloslav Kardinál Vlk z ČR nás navštívil a také p. Jaroslav Němec, ředitel Charity v Praze s několika zaměstnanci. Zorganizovali jsme koncert pro hosty a všechny adoptované děti od 5. třídy. Děti měly různorodý program.

Vaše dítě Solomon byl přítomen a velmi se mu to líbilo. Já jsem ho potkala až v dubnu na táboře. Zúčastnil se všeho a hodně pomáhal. A tuto radost z tohoto tábora vám přináší – děkuje za tu částku, kterou od Vás obdržel. Koupil si dvoje oblečení. Jeho rodiče také děkují za pomoc jejich synovi. Jsem ráda, že Vás můžu potěšit zprávou, že Solomon postupuje do 3. stupně. Máte jistě radost a můžete být na něho pyšní. Přiloženo je vysvědčení, fotka a také jeho dopis.

Připojuji naši radost za Vaši pomoc Solomonovi.

Náš upřímný pozdrav, modlitby, přejeme štěstí, zdraví a všechno nejlepší do budoucna.

Vaši v Ježíši Kristu Sr. Veera Monis, zástupce ředitele


Dopis od Solomona

Moji milí strýcové a tety,

tento rok studuji třetí třídu. Moje fotka a vysvědčení jsou přiloženy v dopisu. S Vaší pomocí jsem obdržel všechny školní potřeby. Děkuji. Dostal jsem Váš dar, z toho jsem si koupil nový oblek. Děkuji za dar.

Viděl jsem hodně hostů od Vás. Bavili jsme je. Děti také tancovaly.

Během prázdnin jsem byl zapojen v kempu. Naučil jsem se mnoho věcí.

S láskou a pusinkami končím tento dopis.

Váš milující chlapec SolomonVysvědčení

Jméno dítěte:Solomon
Zdravotní stav dítěte,
matky a otce
dobrý
Název školy:Sri. Vardhamana School, 2. třída,
šk. rok 2002/2003

Solomon žije s rodinou, otec je řidič, matka v domácnosti, rodina nemá dům ani pozemek. Měsíční příjem rodiny: Rs. 1,200. Koupil si školní uniformu, knihy a pár botů.

Chce být inženýrem. Nejvíce ho baví matematika. Solomon je průměrný student, ale má různé školní aktivity. Je štíhlý, zdravý a mohl by být atlet. Má rád hry, honičku. Měl radost z letního tábora a kamarádství s různými dětmi. Pomáháme mu mít lepší prospěch. Jeho rodiče upřímně děkují za pomoc.

Závěrečné vysvědčení

(Z každého předmětu může dosáhnout nejvíce 100 bodů.)

PředmětDosažené body
Kannada67
English59
Matematika55
Přírodní vědy66
Společenské vědy63
Celkem dosáhl bodů310
© design Max portman 2005