Bohoslužba pro rodiče, kteří přežili své děti

Na začátku měsíce listopadu tradičně vzpomínáme na všechny věrné zemřelé. Památka našich drahých, kteří opustili náš svět, je vedle Vánoc největším společně prožívaným dnem, ve kterém nás spojuje smrt blízkých i vnější projevy účasti: zdobení hrobů, rozsvěcování svící. Speciální skupinu pozůstalých tvoří rodiče, kteří přežili své děti, malé i velké. Chtěli bychom právě na ně vzpomenout při mši svaté v kostele Panny Marie v Kroměříži ve středu 3. 11. v 18 hodin. Společně slavenou  bohoslužbou chceme vyjádřit nejen svou soustrast a blízkost všem, kteří zakoušejí smutek a bolest ze ztráty nejdražších, ale také lásku „až za hrob“. Bolest z odloučení nezahojí pouhý čas. Pokoj do srdcí navrací naděje v život, který nekončí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *