duchovní v naší farnosti

P. Mgr. Bohumil Kundl od 1. 7. 2018 – farář

  • 1. 7. 1978    se narodil  v Hrobicích
  • 26.6.2004     vysvěcen na kněze
  • 2004 -2005   jáhen ve Valašských kloboukách
  • 2005 – 2008  kaplan v Uherském Brodě
  • 2008 – 2018   farář ve Spytihněvi 
  • od 1. 7. 2018   farářem v Kroměříži, farnost Panny Marie    (jeho předchozí působení  zde)

P. Karel Hořák – kaplan od 1.7.2018 

  • 9.7.1980    narodil se ve Vsetíně
  • 2000-2005  studium na CMTF v Olomouci
  •    2005     jáhenské svěcení; jáhenská služba na
    AG  Kroměříž
  •    2006    vysvěcen na kněze-Zlín,Lidečko,
    Francova Lhota
  • 2009- 2018  farář v Hošťálkové; kaplan pro mládež
  • děkanátu Vsetín
  • 1.7.2018 –  kaplan v Kroměříži


Pastorační rada:

Ekonomická rada 

Pavel Dvořák
Jiří Havelka
Vladimíra Kapounková
Richard Novák
Pavel Motyčka 
Josef Pláteník
Marie Štěpančíková 
Linda Sigmundová
Olga Loučková
 
Ondřej Hubáček 
 
Jiří Stodůlka 
 
Tamara Suchánková 
 
Počet návštěv:

informace o dění ve farnosti, zprávy, pořad bohoslužebb