POSTNÍ LITURGICKÉ HÁDANKY

Na období před Velikonocemi jsme pro Vás připravili malé hádanky. Každé úterý od 16. února do 30. března zde bude zveřejněna jedna hádanka. Na odpověď je k dispozici týden do následujícího pondělí. Správnou odpověď uveřejníme další úterý spolu s další hádankou. Z těch, kdo správně odpoví alespoň na čtyři ze šesti hádanek, vylosujeme tři výherce, kteří obdrží nově vydanou knížku „Breviář pro začátečníky a mírně pokročilé (KNA, 2021)„.

Hádanky se netýkají zásadních liturgických témat, netýkají se ani přímo postního období. Ale věříme, že se jejich prostřednictvím bude možné dozvědět něco nového o římskokatolické bohoslužbě. 

Vaše odpovědi můžete zaslat e-mailem (liturgie@gmail.com), prostřednictvím messengeruinstagramu nebo twitteru.

Hádanka zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *