Dětská mše sv. 16.2.2020

Dnešní dětská mše svatá u Panny Marie byla jako vždy úžasná a s otcem Kájou plná dětských mouder a radosti i úsměvů dospělých.
S přípravou obrázku mi pomáhala tentokrát Adélka a byl to výkon, protože chvilkama nad horou Sinaj lítali vzduchem Adam s Evou.😮 Asi jako podnět k zamyšlení nad dnešním Evangeliem o dodržování Zákona a následku neuposlechnutí na počátku. 😁😁😁                                                                                   Tamara Suchánková

Na obrázku může být: 1 person, stojí

Na obrázku může být: 2 people, svatba

Na obrázku může být: 1 person, venku

Na obrázku může být: 1 person, stojí

Farní dovolená

Společná farní dovolená se uskuteční od 5. 7. do 10. 7. 2020. Chceme spolu s našimi knězi o. Bohumilem a o. Karlem strávit společný čas odpočinku a společných aktivit. Prosíme předběžné zájemce, aby se přihlásili přes email farnostpm@farnostpm.cz nebo přímo ve farní kanceláři nebo v sakristii. Protože se jedná o první farní dovolenou, chceme nejprve zjistit zájem a pak se budeme společně domlouvat na typu a místě ubytování.

PhDr. Pavel Motyčka